In memoriam Almai Adamkienei

Aš liksiu mylinčiųjų širdyse,

Pavirtus neišnykstančia dvasia...

Mikelandželas Buonarotis

Ponios Almos Adamkienės paramos ir labdaros fondas ir tuometinė Tytuvėnų vidurinė mokykla  pradėjo bendradarbiauti  nuo 1999 metų pavasario.  Įkurtas fondas rėmė provincijas mokyklas. Mokykla parašiusi  projektą  „ Prailgintos dienos grupės vaikų užimtumas kaimiškose mokyklose“  dalyvavo įvairiuose respublikiniuose projektuose:  „Verslo mokykla“ , „Lyderių mokykla“, „Pažinkime savo kraštą“, „Dainuokime kartu“, „Aš- Lietuva-Europa“, „Europa- tai mes“, „Kaip mokyti vaikus piešti“, „Mokyklų materialinės bazės plėtimas“.  Šis bendradarbiavimas paskatino Tytuvėnų gimnazijos mokinių pilietiškumą, bendruomeniškumą, mažino socialinę atskirtį, skatino savanoriškumo idėją.

Šventės ir renginiai visada buvo puikūs  įspūdingi, nuoširdūs,  įsimintini. Prisiminimai neišdildomi, kuo puikiausi.  Nuoširdžiai  dėkingi už paramą ir palaikymą.  Ponia Alma Adamkienė mūsų visų širdyse išliks įsimintina savo puikiais darbais ir siekiais, nuoširdumu ir dėmesingumu  kiekvienam Lietuvos vaikui.

Pirmosios ponios Almos Adamkienės vizitai mokykloje