Raštingiausio mokinio konkurso laimėtojai

SVEIKINAME

Viltę Valatkaitę, 5 klasės mokinę, Kelmės rajono Raštingiausio mokinio konkurse laimėjusiai trečiają vietą. Mokytoja Zenta Mačiulaitienė.

Mildą Šimkute, 6b klasės mokinę, Kelmės rajono Raštingiausio mokinio konkurse laimėjusiai pirmąją vietą. Mokytoja Zenta Mačiulaitienė.

Smiltę Alijošiūtę, 6a klasės mokinę, Kelmės rajono Raštingiausio mokinio konkurse laimėjusiai trečiają  vietą. Mokytoja Angelė Ševeliovaitė.

Justiną Volskytę, 7a klasės mokinę, Kelmės rajono Raštingiausio mokinio konkurse laimėjusiai trečiają  vietą. Mokytoja Laima Sadauskienė.

Luką Lebedžinskaitę, IIga klasės mokinę, Kelmės rajono Raštingiausio mokinio konkurse laimėjusiai antrąją vietą. Mokytoja Laima Sadauskienė.

Agnę Zikaitę, IIga klasės mokinę, Kelmės rajono Raštingiausio mokinio konkurse laimėjusiai trečiają vietą. Mokytoja Laima Sadauskienė.

Daiva Hinz