Kelmès rajono geriausių sportininkų apdovanojimai

Kelmės rajono geriausių sportininkų apdovanojimų šventėje Geriausiais 2022 Kelmės rajono sportininkais  tapo Iga klasės mokinė Gintarė Nutautaitė (Tinklinis) ir buvęs gimnazijos  mokinys Naglis Baranauskas (Lengvoji atletika). Perspektyviausiais sportininkais pripažinti Iga klasės mokinė Lukrecija Vaičiulytė (Tinklinis) ir IIIg klasės mokinys Aldas Kasparas ( Lengvoji atletika). Fizinio ugdymo mokytojui metodininkui Vytautui Kybartui įteiktas Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos padėkos raštas už ilgametę, iniciatyvią, rezultatyvią, kūrybišką pedagoginę veiklą ir Kelmės rajono savivaldybės   padėka už nuopelnus Kelmės rajono sportui ir ilgametį jaunųjų sportininkų ugdymą. Sveikiname, džiaugiamės ir didžiuojamės!

Vilija Volskienè

Vilija Volskienè