Respublikinis piešinių konkursas „Pravėriau vario vartelius“

Šį pavasarį buvome pakviesti į respublikinį piešinių konkursą „Pravėriau vario vartelius“. Iš nemenko pluošto darbų konkursui pateikėme penkių autorių kūrinius. Gimnazijai atstovavo meno skyriaus mokiniai Justas Butkus, Margarita Kazlauskaitė, Semas Dovidavičius, dailės studijos „Paletė“ narė Skaistė Jagminaitė ir abiturientas Nedas Kasparas (mokytoja D. Žukauskienė).

Organizatoriai sulaukė 264 darbų iš 54 ugdymo įstaigų. Konkursą organizavo Kretingos rajono Salantų meno mokykla. Konkurso tikslas - skatinti mokinius pažinti tautos kultūros paveldą, ugdyti pagarbą etninės kultūros tradicijoms, poreikį jas tęsti, puoselėti mokinių kūrybinius ir meninius gebėjimus.

Dalyvių darbai buvo vertinami trijose amžiaus grupėse:  7-10 metų, 11-15 metų  ir  16-18 metų. Kiekvienoje grupėje  už konkurso temos interpretaciją ir kūrybiškumą skirtos Kretingos rajono Salantų meno mokyklos nominacijos. Dvi nominacijos atiteko ir Tytuvėnų gimnazijos mokiniams. 7-10 metų amžiaus grupėje nominaciją pelnė meno skyriaus 2 klasės mokinė Margarita Kazlauskaitė ir vyriausiųjų grupėje apdovanotas abiturientas Nedas Kasparas. Didžiuojamės ir dalyviais ir nugalėtojais.

Danguolè Žukauskienė

Danguolė Žukauskienė