Lengvosios atletikos varźybos

Tytuvėnų gimnazijos merginų ir vaikinų komandos dalyvavo 2023-2024 mokslo metų mokyklų žaidynių lengvosios atletikos komandinėse varžybose Šiauliuose. Merginų komanda: Solveiga Stulpinaitė (8 a kl.), Viktorija Bekerytė (8 b kl.), Emilė Šimkutė ( III g kl.), Ugnė Norkutė ( IV g kl.), Izabelė Pastorastytė ( IV g kl.), vaikinų komanda: Arlitas  Šarkovas (8 a kl.), Vilius Pocevičius ( II ga kl.), Gytis Vireikis (II gb kl.) Pijus Zaleckis ( IV g kl.), Jokūbas  Majauskas (IV g kl.), Aldas Kasparas ( IV g kl.) komandų  vadovai: Irena Lileikienè ir Aurelijus Banys.  Geriausiai sekèsi Aldui Kasparui. Aldas 1000 metrų bėgime buvo 1 ! Šaunuolis! Ačiū mokiniams ir mokytojams už gimnazijos vardo garsinimą šalyje!

Daiva Hinz

Irena Lileikienè