Konkurso „Dainų dainelė“ rajoninis etapas

• Paskelbė : Algis Venckūnas
  • Paskelbta: 2022-01-31
  • Kategorija: Konkursai

Šių metų sausio 12 d. Kelmės kultūros centre vyko Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso „Dainų dainelė” rajoninis etapas, kuriame dalyvavo 19 kolektyvių iš įvairių rajono mokyklų. Šiame konkurse Tytuvėnų gimnaziją atstovavo trys Meno skyriaus kolektyvai – B grupėje solistas Erikas Kaufmanas (mokytoja Nijolė Astašauskienė), C grupėje vokalinis duetas Magda Palatrokaitė ir Greta Zikaitė (mokytoja Nijolė Astašauskienė) bei D grupėje solistė Emilė Šimkutė (mokytoja Lina Baranauskienė). Mokiniams fortepijonu akompanavo koncertmeisterė Dovilė Zikienė ir instrumentinė grupė – fortepijonu grojo mokytojas Rimantas Levickas,  mušamaisiais instrumentais Arminas Snitkus, Gabrielė Žičkutė ir mokytojas Adolfas Sutkus.

Sėkmė nusišypsojo vokaliniam duetui Magdai Paltarokaitei ir Gretai Zikaitei jos tapo rajoninio etapo laureatėmis ir teisė ginti rajono garbę zoniniame ,,Dainų dainelės“ ture, kuris vyko 2022-01-21 Tauragėje.

Nijolė Astašauskienė