Adamkiada 2022

• Paskelbta: 2022-05-27
  • Kategorija: Konkursai

Šiemet gegužės 27 dieną respublikinė „Adamkiada“ vėl sugrįžo į Butrimonis – ją Butrimonių gimnazija surengė jau septintą kartą. „Adamkiados 2022“ šūkis – „Mes stiprūs kartu“. Ši šventė išreiškė taikos, laisvės, draugystės, vienybės ir palaikymo idėją. Mokiniai iš visos Lietuvos varžėsi. Dalyvavo 15 komandų.  Jo Ekscelencijos Prezidento Valdo Adamkaus jaunystėje pamėgtose sportinėse rungtyse, jaunieji dailininkai dalyvavo plenere, vyko jaunųjų dainininkų  konkursas. Tytuvėnų gimnazijos mokiniai puikiai pasirodė visose rungtyse ir bendroje įskaitoje, surinkus balus už kompleksinį sporto, dailės ir dainavimo pasirodymus, pelnė II vietą. Atskirose rungtyse buvo apdovanota Gintarė Nutautaitė (šuolis į tolį) – I vieta. Gintarė  buvo nominuota, kaip geriausia Tytuvėnų gimnazijos mokinė. 60 metrų bėgimo rungtyje Gabrielė Sabaliauskaitė – III vieta. Daugelis mokinių laimėjo asmeniniuose apdovanojimuose loterijos būdu. Šaunuoliai Tytuvėnų gimnazijos mokiniai.

Nijolė Astašauskienė

Nijolė Astašauskienė, Aurelijus Banys