Projektas „Laiko ženklai“

Kovo-gegužės mėnesiais Tytuvėnų gimnazijos meno skyriaus mokiniai dalyvavo edukaciniame projekte „Laiko ženklai“. Projekto metu jaunieji dailininkai darbavosi savo klasėse ir išorinėse edukacinėse erdvėse. Trys užsiėmimai vyko Tytuvėnų regioninio parko lankytojų centre. Ten mokiniai susipažino su laiko ir gamtos paliestais eksponatais, išgirdo vertingos informacijos apie gamtinę aplinką. Didelio susidomėjimo sulaukė paskutinė edukacija „Baltų ženklai“, kurios metu buvo pasakojama apie skirtingas reikšmes turinčius baltų ženklus. Visų užsiėmimų metu mokiniai kūrė skirtingus darbelius: tapė ant medžio ripkelių, akmenukų, piešė tatuiruotes su baltų simboliais, Tytuvėnų bažnyčios ir vienuolyno aplinkoje ieškojo įdomių architektūrinių detalių, kurias užfiksavo piešiniuose.

Danguolė Žukauskienė

Danguolė Žukauskienė