Projektas ,,Pasaulio tautų paveldo pėdsakais""

Sklandus ir įdomus Tytuvėnų kultūros centro renginių organizatorės Monikos Sakienės pasakojimas kovo 28 dienos popietę gimnazijos Meno skyriaus dailės programos mokinius „nuskraidino“ į tolimą Japonijos šalį. Buvo aptarta šios šalieskultūra, populiariausios menų rūšys. Jaunuosius dailininkus sudomino saviti, išraiškingais stogais statiniai, santūrūs grafikos kūriniai ant šilko ar ryžių popieriaus, komiksų atsiradimo irkūrimo istorija, kūrybiškas maisto paruošimas, mūsų akiai, labai nepatogia avalyne atliekami tradiciniai šokiai, japonų puokščių komponavimo, medelių auginimo ir puoselėjimo menai. Tai penktoji mūsų integruotų edukacinių užsiėmimų ciklo „Pasaulio tautų paveldo pėdsakais” dalis „Japonija. Vėduoklių kultūra.”, kurią mokiniai, vadovaujami mokytojų D. Žukauskienės ir R. Bingelienės, užbaigė piešdami pavasarinius sakurų žiedus ir kurdami nuostabiausias vėduokles.

Danguolė Žukauskienė

Danguolė Žukauskienė