Europos kalbų diena

Rugsėjo 26 - ąją minima Europos kalbų diena.
Tytuvėnų gimnazijos kalbų mokytojai šią dieną pamokas organizavo kitaip: Igb klasės mokiniai per lietuvių kalbos pamoką pasitikrino žinias apie Europos kalbas dalyvaudami protų mūšyje. Aštuntokai turėjo galimybę ne tik pagilinti žinias apie lietuvių kalbos tarmes, bet ir arčiau susipažinti su žemaičiais klausydami Tytuvėnų kultūros centro darbuotojų Monikos Sakienės ir Algimanto Armono įdomių, nuotaikingų pranešimų. 6-7 klasių mokiniai dalyvavo viktorinoje apie Europos kalbas.
Anglų kalbos pamokose 5-6 klasių mokiniai mokėsi įvairiomis Europos kalbomis pasakyti „Laba diena“, „Ačiū“, „Aš tave myliu“. Susipažino su tų šalių pagrindiniais simboliais. I ir II gimnazinių klasių mokiniai išrinko ir pristatė įdomius faktus apie Europos kalbas, ruošė pateiktis, pristatymus. O IIIg ir IVg klasių mokiniai išbandė savo jėgas protmūšyje „Mūsų Europa“.

Mylėkime savo gimtąją kalbą, mokykimės kitų kalbų, keliaukime ir pažinkime pasaulį.

Genutė Karpinienė

Genutė Karpinienė