Erasmus+ projektas „Greencademy“

Rugsėjo 16–27 dienomis Vokietijoje, Erfurto mieste, vyko Erasmus+ projektas „Greencademy“, skirtas ekologijos ir tvarumo temoms. Projekte dalyvavo atstovai iš įvairių pasaulio šalių, įskaitant Lenkiją, Sakartvelą, Italiją, Ispaniją, Indiją, Pakistaną, Kiniją, Ukrainą, Portugaliją, Gvatemalą ir Kanadą. Lietuvai šiame projekte atstovavo Tytuvėnų gimnazijos II g klasės mokinė Magda Paltarokaitė.
Projekto metu dalyviai turėjo galimybę dalyvauti įvairiuose mokymuose ir paskaitose, gilindami savo žinias apie projektų planavimą, jų įgyvendinimą, atliekų rūšiavimą bei klimato kaitos problemas. Šis tarptautinis projektas padėjo jaunimui ne tik plėsti savo ekologines žinias, bet ir megzti tarptautinius ryšius, dalintis patirtimi bei ieškoti bendrų sprendimų tvarumo srityje.

Magda Paltarokaitė