Pamoka Miško muziejuje

Tytuvėnų gimnazijoje įgyvendinamas TŪM II projektas. Vykdant 49 veiklą (integruotų pamokų pradinių klasių pasaulio pažinimo, matematikos, technologijų dalykų ciklo sukūrimas) mokykloje sukurtas  pamokų ciklas ketvirtokams ,,Gyvūnų pasaulis“. Viena iš ciklo temų yra ,,Paukščiai“. Tytuvėnų gimnazijos ketvirtų klasių mokiniai spalio 18 dieną  vyko į pažintinę išvyką į Tytuvėnų regioninį parką. Mokiniai lankėsi Miško muziejuje. Vyko  Žemaitijos saugomų teritorijų direkcijos Tytuvėnų regioninio parko grupės lankytojų centro administratorės  Renatos Tarbūnienės  pamoka ,,Tytuvėnų regioninio parko paukščiai“. Ketvirtokai daug sužinojo apie Tytuvėnų regione gyvenančius paukščius,  paukščių stebėjimą,  mitybą, migraciją, apie atskirus paukščius ir jų ypatybes, aplinkosaugą. Pamokos pabaigoje vyko žinių patikrinimas – žaidimas. Programa finansuojama #NextGenerationEU lėšomis. Programą įgyvendina Europos socialinio fondo agentūra.

Danutė Buivydienė

Danutė Buivydienė