Festivalis „Muzikos garsai - 2022“

• Paskelbta: 2022-04-25

III – ASIS ANTROJO BEI PASIRENKAMO MUZIKOS INSTRUMENTO, NEFORMALIOJO UGDYMO FESTIVALIS
„MUZIKOS GARSAI - 2022“

Balandžio 14 d. Tytuvėnų gimnazijoje vėl suskambo muzikos garsai. Jau tradiciniu tapusiame renginyje, III –čiąjame antrojo bei pasirenkamo muzikos instrumento, neformaliojo ugdymo festivalyje „Muzikos garsai - 2022“, kurį organizavo Tytuvėnų gimnazijos Meno skyriaus vyresnioji akordeono ir fortepijono mokytoja Aurelija Ščeponavičienė. Festivalyje skambėjo dainos, buvo atliekami įvairių muzikos žanrų kūriniai su smuiko, gitaros, mušamaisiais bei fortepijono instrumentais. Scenoje pasirodė ne tik patys mažiausieji - ankstyvojo muzikinio ugdymo atlikėjai, bet savo neįgyvendintas svajones įgyvendinti ir pagroti išmoktus kūrinius, galėjo neformaliojo vaikų švietimo suaugusių meninio ugdymo programoje besimokantys mokiniai. Festivalyje dalyvavo mokytojų: Nijolės Astašauskienės, Aurelijos Ščeponavičienės, Žanetos Armalienės, Linos Baranauskienės, Dovilės Zikienės, Gintauto Astašausko, Rimanto Levicko ir Adolfo Sutkaus mokiniai: Rita Bagūnaitė, Luknė Lukauskaitė, Ieva Majauskaitė, Erikas Kaufmanas, Viktorija Bekerytė, Viskintė Vekerytė, Ieva Rutkauskaitė, Armandas Baranauskas, Urtė Tirvaitė, Danielė Petrauskaitė, Emilė Salatkaitė, vokalinis duetas: Greta Zikaitė ir Magda Paltarokaitė bei vokalinis duetas Ema Baltrušaitytė ir Paulė Andrulytė, Neda Baranauskaitė, Paulė Andrulytė, Saulina Šedytė, Arminas Snitkus, Ieva Kaušiūtė, Ugnius Pašiškevičius, Gabrielė Žičkutė.

Festivalio dalyvius ir jų mokytojus sveikino ir padėkos raštus bei saldžias dovanėles įteikė Tytuvėnų gimnazijos Meno skyriaus vedėja Nijolė Astašauskienė. Vyresnioji akordeono, fortepijono mokytoja Aurelija Ščeponavičienė pasidžiaugė puikiais mokinių ir jų mokytojų pasirodymais, dėkojo už bendradarbiavimą organizuojant festivalį „Muzikos garsai – 2022“.

Aurelija Ščeponavičienė

Aurelija Ščeponavičienė