Smuikininkės Paulės Andrulytės koncertas „Paulė ir draugai“

• Paskelbta: 2022-06-15

2022 m. birželio 13 d. Tytuvėnų Piligrimų centro reflektorinėje salėje vyko Tytuvėnų gimnazijos Meno skyriaus smuikininkės Paulės Andrulytės koncertas „Paulė ir draugai“. Koncerte dalyvavo buvę ir esami smuiko klasės mokiniai. Tai daugelį metų Meno skyriaus smuiko klasėje grojęs Paulės brolis Grigas Andrulis, smuikininkė Evelina Volskytė, šiuo metu besimokančios smuikininkės Emilė Salatkaitė, Urtė Tirvaitė ir Greta Zikaitė. Paulė muzikuoti pradėjo Tytuvėnų gimnazijos Meno skyriuje. Galimybę leistis į kelionę subtiliais ir jautriais muzikos garsais mokė mokytoja Žaneta Armalienė ir koncertmeisterė Dovilė Zikienė. Koncertinius kūrinius paįvairino mušamaisiais instrumentais grojęs mokytojas Adolfas Sutkus.

Šis koncertas buvo nuostabus, jautrus, priminė, kad nereikia savęs apriboti, nereikia bijoti iššūkių, reikia mokėti sudėlioti visą savo laiką tam tikra tvarka. Paulė gabi: gimnazijoje mokosi puikiai, yra puiki skaitovė, šokėja, ji sugebėjo suderinti gimnazijos, Meno skyriaus pamokas bei laisvalaikio užsiėmimus. Tai pavyzdys esantiems mokiniams. Muziką reikia pajusti, o tada visas sukauptas emocijas perduoti klausytojui ir mėgautis. Ačiū Tau, Paule!

Nijolė Astašauskienė

Nijolė Astašauskienė, Genutė Karpinienė