Mokytojų diena Tytuvėnų gimnazijoje

• Paskelbta: 2022-10-06

Spalio 5 dieną Mokytojo diena buvo švenčiama ir Tytuvėnų gimnazijoje. Abiturientai ir III gimnazinės klasės mokiniai vedė užsiėmimus darželinukams bei pamokas žemesniųjų klasių mokiniams. Mokiniams buvo smagu ir įdomu pamatyti, kaip „jaunieji mokytojai“ susitvarko su savo pareigomis. Mokyklinis skambutis į pamokas pakvietė ir mokytojus. Abiturientai vedė mokytojams matematikos (N. Kasparas) ir biologijos (B. Šimkutė) pamokas bei klasės valandėlę (E. Baltrušaitytė). Po pamokų mokytojai dalyvavo Mokytojų dienos minėjime. Renginio vedėjai nestokojo gražių žodžių, palinkėjimų, padėkos žodžių visiems gimnazijoje dirbantiems mokytojams. Po šventinio koncerto pedagogai išvyko į edukacinę išvyką Joniškėlyje.

Daiva Hinz