Edukacinė išvyka į Tauragę

• Paskelbta: 2022-12-02

Šiandien 6ab ir 5b klasių mokiniai dalyvavo edukacinėje išvykoje Tauragėje. Edukacinis užsiėmimas "Partizanų paslaptys" suteikė galimybę vaikams iš arti susipažinti su partizanų veikla ir gyvenimu. Naudojant virtualios realybės įrangą apsilankyta partizanų bunkeriuose, atliktos užduotys. Mokiniai varžėsi komandomis kas greičiau sudėlios dėlionę ir atsakys į klausimus apie partizanus. Daug gerų emocijų suteikė žaidimas Janga, paįvairintas viktorina apie rezistencinį laikotarpį.
Kita išvykos dalis buvo ekskursija po Tauragės miestą. Ją vedė Vaiguvoje gimęs, žurnalistas, pedagogas, gidas Eugenijus Šaltis. Apžiūrėtos lankytinos miesto vietos, susipažinta su miesto istorija ir raida. Mokiniai turėjo nekasdienę, išskirtinę istorijos pamoką, kurios akcentas buvo rezistencinių kovų laikotarpis.

Edikas Baranauskas

Lina Majauskienė, Edikas Baranauskas