Kalėdų laukimas

• Paskelbė : Ieva Andruliene
  • Paskelbta: 2022-12-27

Visą gruodžio mėnesį Mockaičių skyriuje vyko pasiruošimas šv. Kalėdoms. Vaikai, padedami mokytojos ir padėjėjos, pynė Advento vainiką, puošė grupę ir mokyklėlės aplinką. Mažieji kartu su tėveliais gamino netradicines eglutes. Dalyvavome respublikinėse kūrybinių darbų fotografijų parodose „Kalėdinė nuotaika 2022“, „Netradicinis kalėdinis žaisliukas“, „Kalėdų eglute, švieski kitaip“. Prisijungėme prie kaimo bendruomenės organizuojamos akcijos „Pasveikink vienišą senolį“, kurios metu gaminome suvenyrus vienišiems seneliams. Vaikams daug džiaugsmo suteikė kalėdinių sveikinimų rašymas savo artimiesiems. Vyko edukacinės veiklos „Kalėdų belaukiant“ kartu su tėveliais. Šv. Kalėdų laukimo veiklas užbaigėme popiete „Kalėdas pasitinkant“, kuri vyko kultūros namuose. Popietės metu žaidėme, šokome kartu su Snieguole, Baltąja meškute ir Kalėdų seneliu, kuris vaikučiams įteikė saldžias dovanėles.

Informacija ir nuotraukos mokytojos Reginos Kasparavičinės