Abituriento Nedo Kasparo piešinių paroda

• Paskelbta: 2023-01-16

Tytuvėnų gimnazijos abiturientas Nedas Kasparas randa laiko mokslams, sportui ir kūrybai. Įvairiomis technikomis sukurti mokinio tapybos, grafikos darbai liudija apie taiklią akį, jautrumą gimtinės grožiui, liaudies menui. Tą patvirtina ir praeitais mokslo metais laimėta nominacija už respublikinio konkurso „Pravėriau vario vartelius“ temos interpretaciją.

– Esu Nedas Kasparas, bėgikas (lengvaatletis), – pasakoja Nedas. – Bėgioju jau dvyliktus metus. Esu baigęs Kelmės Algirdo Lipeikos menų mokyklą. Į ją, kaip ir į lengvąją atletiką, atvedė mama. Šią mokyklą baigė ir brolis Tadas. Meno mokyklą baigiau per aštuonerius metus. Paskutinieji metai buvo ypač sunkūs, ne tik todėl, kad reikėjo atlikti baigiamąjį darbą (kūriau karpinį), bet ir dėl to, jog pradėjau mokytis Tytuvėnų gimnazijoje. Todėl žinau, kaip svarbu tinkamai „susidėlioti“ laiką. Didžioji dalis piešinių yra nupiešti, nutapyti meno mokykloje. Per intensyvius kūrybinius metus piešinių prisikaupė labai daug ir šioje parodoje yra tik nedidelė dalis.

Gražiausi Nedo kūriniai neseniai buvo eksponuoti Tytuvėnų miesto bibliotekoje, o šiuo metu puošia gimnaziją.

Danguolė Žukauskienė

Danguolė Žukauskienė