Projektas „Kartu paskaitykime knygelę“

• Paskelbė : Ieva Andruliene
  • Paskelbta: 2023-01-25

Mockaičių skyriaus vaikai kartu su mokytoja ir padėjėja dalyvavo tarptautiniame projekte „Kartu paskaitykime knygelę“. Prie projekto įgyvendinimo prisijungė ugdytinių mama L. Šimkienė ir bibliotekininkė I. Grigalaitienė, kuri trumpai supažindino su E. Daciūtės kūryba. Skaitėme knygeles „Meškiai eina į mokyklą“ ir „Lapė yra laimė“ ir jas aptarėme. Galimybė skaityti draugams buvo suteikta ir priešmokyklinukui Dilanui. Išsiaiškinome, kas yra laimė: „Laimė – mažas broliukas“, „Laimė – šuniukas“... Vaikai aktyviai dalyvavo įvairiose veiklose: spalvino ir klijavo pasirinktą knygučių personažą, darė knygos skirtuką „Lapė“, dekoravo bibliotekininkės keptus sausainius, kuriais ir vaišinosi, iš modelino lipdė bandeles. Projekto metu vaikai patyrė džiugių emocijų. Bibliotekininkė paskutinę projekto dieną visiems dalyviams įteikė saldžius prizus.