Sporto projektas „JUDĖK. SUŽINOK. ATRASK“

• Paskelbė : Ieva Andruliene
  • Paskelbta: 2023-01-30

Sporto projekto „JUDĖK. SUŽINOK. ATRASK“, kurį administruoja Kelmės „Kūlverstuko“ lopšelis-darželis, partneris ir veiklų dalyvis – Kelmės r. Tytuvėnų gimnazijos Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo skyrius. Projektas bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Nacionalinė sporto agentūra. Sausio 27 dieną Kelmės sporto centre įvyko sporto renginys „Mus vienija emocijos“. Šiame renginyje dalyvavo „Voveriukų“ ir „Pelėdžiukų“ grupių komandos. Renginio pradžioje vyko masinė mankšta „Linksma ir smagu, sportuoti mums kartu“, vėliau visi aktyviai dalyvavo sportinėse rungtyse su projekto partneriais. Projekto organizatoriai visoms komandoms įteikė padėkas. Visi patyrė daug džiugių emocijų. Dalinamės veiklų akimirkomis.