2022-2023 m.m. rajoninių olimpiadų laimėtojų apdovanojimai

  • Paskelbė : Ieva Andruliene
  • Paskelbta: 2023-06-13
  • Kategorija: Renginiai

Kelmės rajono savivaldybės švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja J. Zaleckienė sveikino 2022-2023 m.m. rajoninių olimpiadų laimėtojus ir jų mokytojus. Buvo pagerbti ir Tytuvėnų gimnazijos mokiniai (K.Vasiliauskas, E. Petrauskaitė, A. Kasparas, M. A. Oezdemir, A. Zikaitė, G. Vaičiūnaitė, N.Baranauskaitė, D. Abada, D. Lipskis, J. Milašius, V. Vekerytė) ir mokytojai (L. Švilpienė, I. Banevičiūtė, G. Karčauskienė, D. Hinz, B. Daubaraitė, R. Petrilionienė, R. Marcinkienė, L. Majauskienė, D. Žukauskienė, V. Meškauskienė, E. Butkus). Laimėtojams buvo įteiktos atminimo dovanėlės. Šventinį renginį vainikavo eksperimentinės laboratorijos "N2" pasirodymas. Mokiniai ir mokytojai galėjo patys praktiškai išbandyti įvairius mokslinius triukus.

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos