Turizmo diena

• Paskelbta: 2023-06-12

Šiandien 5 b klasės mokiniai dalyvavo Turizmo dienoje, kurios tikslas buvo skatinti mokinius būti fiziškai aktyviais, ugdytis sveikos gyvensenos įgūdžius, geriau pažinti savo krašto lankytinas vietas.
Turizmo dieną penktokai pradėjo žygiu apink Giliaus ežerą. Jo metu mokiniai mėgavosi nuostabia gamta, grynu oru, stebėjo augalus, gyvūnus, dalinosi informacija apie ežero kilmę, vandens spalvą, jo augmeniją ir gyvūniją.
Vėliau mokiniai žaidė judriuosius žaidimus, mėgavosi maudynėmis, džiaugėsi bendru draugų bendravimu.
Ši diena ne tik suteikė penktokams džiaugsmo, bet ir padėjo jiems suprasti, kad būti fiziškai aktyviais ir domėtis savo krašto lankytinomis vietomis yra nepakeičiama galimybė užsiimti sveika gyvensena bei išplėsti žinias apie savo gimtąjį kraštą.

Lina Majauskienė

Lina Majauskienė