Meno skyriaus mokinių kalėdinis koncertas ,,Žiemužė žiema"

• Paskelbta: 2023-12-18

Kalėdinis koncertas „Žiemužė žiema“

2023 m. gruodžio 15 d. gimnazijos aktų salėje Tytuvėnų gimnazijos Meno skyriaus mokiniai ir jų mokytojai sukvietė tėvelius į tradiciniu renginiu tapusį kalėdinį koncertą „Žiemužė žiema“. Renginio vedėjos Meno skyriaus mokinės Austėja Intaitė ir Emilė Šimkutė kvietė mokinių tėvelius ir renginio svečius paklausyti eilių, ir jų vaikų atliekamų muzikos kūrinių. Šiame koncerte skambėjo vokalistų, smuikininkų, akordeonistų, pianistų, kanklininkių, gitaristų ansambliniai kūriniai bei skirtingų muzikos instrumentų mokinių soliniai kūriniai. Solistus, ansamblius ir jaunučių ir jaunių chorus koncertui ruošė Tytuvėnų gimnazijos Meno skyriaus mokytojai: N. Astašauskienė, G. Astašauskas, Ž. Armalienė, L. Baranauskienė, R. Levickas, A. Ščeponavičienė, D. Zikienė.  Koncerto pabaigoje sveikinimo žodį tėveliams, koncerto svečiams tarė Tytuvėnų gimnazijos Meno skyriaus vedėja Nijolė Astašauskienė. Po koncerto mokytojai turėjo galimybę individualiai pabendrauti su Meno skyriaus mokytojais ir pakalbėti jiems rūpimais ugdytinių klausimais.

Nijolė Astašauskienė

Nijolė Astašauskienė