Matematikų metodinė diena

• Paskelbta: 2024-01-04

Mokinių atostogų metu, sausio 4 d. gimnazijos matematikos mokytojos metodininkės Laima Švilpienė, Lina Zaleckienė ir vyresnioji mokytoja Birutė Daubaraitė kolegas, rajono matematikos mokytojus, sukvietė į ilgalaikės programos ,,Atnaujintos matematikos ugdymo programos įgyvendinimo teoriniai ir praktiniai aspektai“ II modulio metodinę dieną ,,Atnaujinto matematikos turinio/pamokų planavimas“.

Mintimis iš UTA  respublikinių seminarų apie atnaujinto matematikos turinio/pamokų planavimą pasidalino mokytoja metodininkė Laima.Taip pat vyko diskusijos, pasidalijimas gerąja patirtimi. Kad darbas būtų nenuobodus, protmūšiui į savo kabinetą pakvietė  mokytoja metodininkė Lina. O po kavos pertraukos, kur pabendravome su rajono gamtos mokslų mokytojais, mokytoja Birutė į savo kabinetą pakvietė molio edukacijai ,,Erdvinės figūros iš molio“, kurią pristatė Tytuvėnų kultūros centro direktoriaus pavaduotoja, projektų vadovė Ieva Jokubauskaitė, o edukaciją vedė keramikė Rita. Su didžiausiu malonumu kolegos pamiklino ne tik smegenis, bet ir rankas, ir prisikaupę gerų emocijų, išvyko ruoštis susitikimams su grįžtančiais iš atostogų mokiniais.

Laima Švilpienė

Laima Švilpienė