,,Kolega – kolegai“

• Paskelbė : Danutė Buivydienė
  • Paskelbta: 2024-03-29

Kovo 28 d. Tytuvėnų gimnazijoje įvyko gerosios patirties renginys ,,Kolega – kolega“. Renginyje dalyvavo mūsų gimnazijos pradinių klasių mokytojai, dailės mokytoja D. Žukauskienė, spec. pedagogė, logopedė E. Gudauskienė ir mokytojos iš Šiluvos gimnazijos. Renginio tikslas – pasidalinti iniciatyvomis ugdant vaikų kūrybiškumą, pasikeisti naudojamais inovatyviais metodais, sėkmingų veiklų pavyzdžiais. Visus renginio dalyvius nuotaikingai nuteikė S. Venckūnienės pranešimas,, ,,Kūrybiško džiaugsmo atradimas muzikos pamokose muzikuojant dūdele ir lazdelėmis“. Vėliau visi mokytojai dalyvavo praktiniame užsiėmime ,,Molis mūsų rankose“ , kurį pravedė mokytoja D. Žukauskienė. Šiame užsiėmime supratome , jog lipdymas yra didžiulė erdvė vaizduotei, jausmams ir kūrybiškumui skleistis. Mokytoja E. Maziukienė pristatė metodinę priemonę ,,Pažink“, mokytojos D. Lauraitienė, D. Pocienė, V. Meškauskienė pristatė daug naujų metodų, žaidimų, kurie skatina mokinių savarankiškumą, loginį mąstymą, pratina aktyviai dalyvauti ugdymo procese. Mokytoja R. Guobienė pasidalino patirtimi ,kaip paįvairinti pamokas vaikų sukurtais komiksais . Spec. pedagogė, logopedė skaitė pranešimą,, Skaitymo strategijos". Lavinamosios knygos ,, Galvok, skaityk, kurk" pristatymas. Ši metodinė diena dar kartą patvirtino, kad yra nemažai „raktų“ į sėkmingą ugdymą, ir kad mokytojai kasdien yra tų „raktų“ paieškoje.