Liaudiškos muzikos popietė – koncertas

• Paskelbė : Danutė Buivydienė
  • Paskelbta: 2024-03-25

2024 m. kovo 22 d. Tytuvėnų gimnazijos Meno skyriuje įvyko lietuviškos muzikos popietė – koncertas. Renginyje mokiniai įvairiais muzikos instrumentais atliko ir patys pristatė savo atliekamus kūrinius.  Renginio organizatorė ir vedėja mokytoja Aurelija Ščeponavičienė  papasakojo apie lietuvių liaudies muzikos ypatumus, prisiminė tautos istoriją, senuosius lietuvių liaudies muzikos instrumentus. Aktų salėje, Meno skyriaus mokytojų suorganizuotoje muzikos instrumentų ekspozicijoje, mokiniai galėjo gyvai pamatyti senuosius lietuvių liaudies ir šiuolaikinius muzikos instrumentus. Popietėje – koncerte savo kūrinius atliko mokytojų Aurelijos Ščeponavičienės, Linos Baranauskienės, Nijolės Astašauskienės, Žanetos Armalienės, Dovilės Zikienės, Gintauto Astašausko, Rimanto Levicko mokiniai: A. Gajauskytė, J. Budriūtė, L. Juknevičiūtė, U. Petrošiūtė, B. Petkutė, A. Minčinauskaitė, A. Samušytė, T. Petrauskaitė, A. Kiaulakytė, E. Baranauskaitė, L. Lukauskaitė, V. Lideikaitė, A. Jankauskas, S. Dovidavičius, S. Jasulaitytė, A. Šimkutė,  V. Puidokaitė, D. Budriūtė, duetas: U. Tirvaitė ir V. Vekerytė, V. Pocevičius, duetas: I. Majauskaitė ir A. Kudžma, dainavo Meno skyriaus Jaunučių choras.