Gimnazijos 75 - mečiui skirta integruota ugdymo diena

• Paskelbta: 2024-06-03

Birželio 3 dieną 5-8, I-IIIg  klasių mokiniams buvo neįprasta diena. Klasių valandėlių metu buvo prisiminta gimnazijos istorija, vyko viktorinos, pokalbiai, pristatymai. 5a klasės mokiniams apie gimnazijos praeitį pasakojo buvusi mokytoja Bronislava Buchienė.

Kad gimnazijos teritorijoje būtų gražiau kiekvienos klasės mokiniai, mokytojai, administracija pasodino po hortenziją.

Po hortenzijų sodinimo, klasės susiruošė piknikui, atsinešė vienkartines kepsnines, šašlykines, maisto, pledus, žaidimų.

Bendram šokiui mokinius ir mokytojus kvietė šokių mokytoja Jovita.

Direktorė Irma sveikino visus su švente ir dovanojo kiekvienam saldžią dovanėlę - ledų.

Vyko akcijos „Gimnazijai -75“ ir „Apjuosk gimnaziją“

Šios dienos pamokų laikas buvo skirtas mokinių ir mokytojų bendravimui ir bendradarbiavimui, pabuvimui kartu ir puikiai nuotaikai.

Vilija Volskienė

Mishel Abada