Šventinis koncertas mokytojų dienos proga

• Paskelbta: 2024-10-05

Spalio 4 d. gimnazijoje buvo surengtas šventinis koncertas Mokytojų dienos proga, sukūręs ypatingą šventinę atmosferą. Mokytojai į renginį atvyko vilkėdami kaubojišką aprangą, o juos nuotaikingu pasirodymu pasveikino Tytuvėnų krašto bendruomenės kapela „Svaja“. Po koncerto mokytojus sveikino abiturientai, III g klasės mokiniai bei gimnazijos administracija, išreikšdami padėką už jų nuoširdų darbą. Naujoji gimnazijos direktorė Gabrielė pateikė ataskaitą apie mokinių veiklą dienos metu.
Gimnazijos mokytojus taip pat pasveikino  svečiai: Tytuvėnų seniūnija, krašto bendruomenė, miesto biblioteka, kultūros namai, Judita Karpavičienė. Tytuvėnų kultūros centro darbuotojos Henrika, Ieva ir Rita įtraukė mokytojus į kaubojiško šokio mokymus, suteikdamos papildomo džiaugsmo ir gerų emocijų. Šios ypatingos dienos įspūdžiai dar ilgai išliks mokytojų prisiminimuose

Daiva Hinz

Ieva Andrulienė