2026 m. birželio 18 d. Kelmėje, Juozo Liaudanskio dailės galerijoje, vyko 2025–2026 mokslo metų olimpiadininkų pagerbimo šventė. Joje buvo pagerbti mokiniai, atstovavę Kelmės rajonui respublikinėse olimpiadose ir konkursuose.
Tarp pagerbtųjų – trys Tytuvėnų gimnazijos mokiniai ir juos olimpiadoms parengę mokytojai:
- Titas Petrauskas, I ga klasės mokinys, dalyvavęs respublikinėje chemijos olimpiadoje;
- Magda Paltarokaitė, III g klasės mokinė, dalyvavusi respublikinėje anglų kalbos olimpiadoje;
- Skaistė Jagminaitė, IV ga klasės mokinė, dalyvavusi respublikinėje istorijos olimpiadoje.
Mokinius olimpiadoms rengė anglų kalbos mokytoja metodininkė Genutė Karpinienė, chemijos mokytoja metodininkė Giedrė Karčauskienė ir istorijos mokytojas ekspertas Evaldas Butkus.
Dalyvavimas respublikinėse olimpiadose – reikšmingas mokinių pasiekimas, liudijantis jų atkaklumą, žinias ir gebėjimus, o mokytojų profesionalumas bei atsidavimas ugdymui padeda mokiniams siekti aukštų rezultatų ir garsinti gimnazijos bei Kelmės rajono vardą.
