Matematikos konkursas ,,Moku, pritaikau"

• Paskelbė : Danutė Buivydienė
  • Paskelbta: 2024-03-14
  • Kategorija: Sveikinimai

2024 m. kovo 14 d. Raseinių r. Šiluvos gimnazijoje vyko respublikos bendrojo ugdymo mokyklų 7-8 klasių mokinių matematikos konkursas „Moku, pritaikau“, kuriame dalyvavo ir mūsų gimnazijos komanda: 7 - tokai Viltė Valatkaitė ir Dovydas Lipskis ir 8 - tokai Milda Šimkutė ir Daniel Abada. Konkursą sudarė individualios, komandinės ir kūrybinė užduotys. Gerai padirbėję mūsų mokiniai nusipelnė apdovanojimų: atliekant individualias užduotis pirmą vietą iškovojo septintokas Dovydas Lipskis, o atliekant komandines užduotis mūsų komanda buvo antra iš 8 komandų. Mokiniai grįžo puikiai nusiteikę, padarę apšilimą prieš rytojaus rajoninę matematikos olimpiadą bei parsivežė saldžių ir praktiškai pritaikomų prizų. Mokinius į konkursą lydėjo vyresnioji matematikos mokytoja Birutė Daubaraitė.