Aukštųjų mokyklų mugė

II g klasės mokiniai dalyvavo pirmą kartą Aukštųjų mokyklų mugėje, kurią atidarė Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministrė Jurgita Šiugždinienė. Dalis mokinių klausėsi pokalbio „Ką svarbu žinoti dabartiniams dešimtokams apie brandos egzaminų pokyčius”, kurį vedė ir į klausimus atsakė švietimo, mokslo ir sporto viceministras Ramūnas Skaudžius bei brandos egzaminus organizuojančios Nacionalinės švietimo agentūros direktoriaus pavaduotoja Asta Ranonytė. Po to mokiniai domėjosi būsimomis studijomis, kalbėjosi su studentais rūpimais klausimais, stebėjo bandymus, robotų darbą, išbandė naujoves: panoraminę nuotrauką, savijautos nustatymą (laimės, susirūpinimo… procentais išraiška), akinius, kurie parodo kaip mato įv. akių ligomis sergantys žmonės ir kt. Grįžo laimingi, su daina.

Lina Zaleckienė

Lina Zaleckienė