Karjeros diena

Šiandien vyko Karjeros diena, skirta pažintinei, praktinei veiklai, ugdančiai mokinių bendrąsias ir karjeros kompetencijas.5a klasės mokiniai Karjeros dienoje rinko informaciją apie profesijas, žaidė karjeros orientavimo žaidimus bei „pasimatavo“ kai kurias profesijas: buvo „žurnalistai“, ėmė interviu iš mokytojų, administracijos, kitų gimnazijoje dirbančių darbuotojų. Lankėsi floristės Donatos Salatkienės darbo vietoje – gėlių parduotuvėje, kurioje vyko jos vedamas floristikos užsiėmimas. Jo metu ji papasakojo apie floristiką, gėlių komponavimo būdus, supažindino su skintais augalais ir jų panaudojimu floristikoje. Vėliau, Donata mokiniams davė patarimų kaip galima greitai, paprastai ir nešvaistant dovanų pakavimo popieriaus supakuoti įvairių formų dovanėles ir jomis pasveikinti mylimus žmones.

Dėkojame visiems, kurie padėjo mokiniams suprasti kuo įdomios ir savitos yra profesijos, kad jie ateityje galėtų drąsiai planuoti ir svajoti apie gražią savo ateitį. Sėkmės jums vaikai,svajojant!

Regina Vaičiulienė

Regina Vaičiulienė