STEAM diena Kaune

STEAM diena Kaune“ 06-07.

Tytuvėnų gimnazijos I, II ir III gimnazinių klasių mokiniai vyko į Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademiją. Dr. Ramunė Masienė supažindino su moksleivius su izoliuotų audinių ir ląstelių kultūra in vitro ir su biotechnologijų studijomis universitete. Referentės Justinos Deveikytės padedami laboratorijoje turėjo galimybę sukurti mitybinę terpę, padauginti rapso daigus. Donorinių augalų stiebelius pirmiausiai išoriškai sterilino, supjaustė mažais segmentais ir patalpino terpėje su augimo reguliatorių deriniais. Savo sukurtus ,,vaikučius“ pasiėmė su savimi tolesniam auginimui. Dėkojame Dr. Aušrai Blinstrubienei už pagalbą organizuojant šį įdomų patyriminįužsiėmimą. Po darbo laboratorijoje aplankėme Kristaus Prisikėlimo baziliką. Tai didžiausia Baltijos šalyse bazilikinėbažnyčia. Moksleiviai susipažino su didinga modernistine jos architektūra, pakilus 70 metrų aukščio pagrindinio bokšto laiptais,pasigrožėjo Kauno panorama.

II g klasės auklėtoja Lina Zaleckienė ir biologijos mokytoja metodininkė Irena Banevičiūtė

Irena Banevičiütė

Irena Banevičiūtė