Edukacinė išvyka į Palangą

8a, 8b ir Ig klasių mokiniai vyko į edukacinę išvyką į Palangą.

Iliuzijų name „Eureka“ susidomėję stebėjo ir analizavo įvairių medžiagų veikimo principus: pamatė deguonį garo pavidalu, degančias rankas, dramblio pastą, spalvų kitimą ir kt.

Po to interaktyvioje salėje žaidė loginius žaidimus, sužinojo, kaip veikia Niutono kamuoliai, išsimatavo savo balso stiprumą, išbandė vinių lovos patogumus.

Neišdildomą įspūdį paliko veidrodžių labirintas, „Viesulo tunelis“, 3D paveikslai, apverstas kambarys, iliuzijos „galva lėkštėje“.

Pabuvoję stebuklų ir magijos pasaulyje, mokiniai kilo į Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčios bokštą. Jame įrengta apžvalgos aikštelė, nuo kurios atsiveria nuostabi miesto panorama.

Sunku įsivaizduoti Palangą be jūros tilto. Stovėdami ant jo, mokiniai grožėjosi Baltijos jūra, klausėsi žuvėdrų klyksmo.

Patyrę įvairių nuotykių ir įgiję naujų žinių, gal šiek tiek pavargę, bet su geromis emocijomis visi grįžo namo.

L. Švilpienė, A. Ševeliovaitė

L. Švilpienė, A. Ševeliovaitė