Lietuvos Vakarų Krašto dainų šventė „Vienybė težydi“

Birželio 12 d. Meno skyriaus jaunučių chorui buvo ypatinga diena. Šis choras  dalyvavo  Lietuvos Vakarų Krašto dainų šventėje „Vienybė težydi“, skirtoje Mažosios Lietuvos lietuvių dainos 95-mečiui ir kompozitoriaus Stasio Šimkaus 135-osioms gimimo metinėms paminėti. Mokinius šventei paruošė choro vadovė ir dirigentė Nijolė Astašauskienė, chormeisterė Lina Baranauskienė ir koncertmeisterė Dovilė Zikienė. Ši šventė vyko Klaipėdos Vasaros koncertų estradoje. Dainų šventėje dalyvavo per 280 meninių kolektyvų ir daugiau kaip 6500 dalyvių iš visos Lietuvos: chorai, vokaliniai ansambliai, tautinių instrumentų orkestrai ir ansambliai, šokėjai. Šventė prasidėjo Klaipėdos kariliono muzikos koncertu, skambant pučiamųjų orkestrui eitynėmis iki Vasaros estrados. Visi mokiniai grįžo patyrę nepakartojamų įspūdžių ir laimingi.

Meno skyriaus vedėja Nijolė Astašauskienė

Nijolė Astašauskienė

Meno skyriaus mokytojai ir mokinių tėvai