Tarpzoninės kvadrato varžybos

2022 m. lapkričio 25 d. Tytuvėnų gimnazijos mergaičių komanda: G. Borkertaitė (6b), K. Šetkutė (6b), M. Dimskytė (6b), U. Čerkauskaitė (5b), G. Vasiliauskaitė (5b), F. Bagdonavičiūtė (5b), V. Valatkaitė (6b), A. Šliuževičiūtė (5b), E. Salatkaitė (5a) laimėjo I-ą vietą 2022-2023 mokslo metų Lietuvos mokyklų žaidynių 5-6 klasių mergaičių kvadrato zoninėse varžybose Raseiniuose. Mergaičių komandai sekėsi puikiai, jos  laimėjo visas varžybas prieš Kėdainių R. Josvainių gimnazijos, Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazijos, Raseinių Viktoro Petkaus progimnazijos komandas. Mergaičių kvadrato komandos vadovė fizinio ugdymo mokytoja I. Lileikienė. Džiaugiamės ir linkime kuo didžiausios sėkmės tarpzoninėse varžybose.

Daiva Hinz

Daiva Hinz, Irena Lileikienė