Protmūšis „Žemės diena“

• Paskelbta: 2022-03-25

Kovo 25 d. dieną gimnazijoje I-II g klasių mokiniams vyko paskaita ir protmūšis, skirti  Žemės dienai paminėti. Paskaitą skaitė geografijos mokytoja metodininkė Rosita Marcikienė.  Mokytoja supažindino mokinius su oro taršos problemomis ir jų sprendimo būdais. Paskaitos metu kartu su mokiniais diskutavo aktualiais klausimais: kokiame pasaulyje mes gyvename ir kokią Žemę paliksime ateinančioms kartoms. Po paskaitos vyko protmūšis, kuriame dalyvavo 5 komandos. Mokytoja R. Marcinkienė taip pat vedė ir protmūšį. Dvi II ga klasės mokinių komandos „Sacharos medžiai“ ir „Ekologiška“ surinko po lygiai taškų, tačiau po pratęsimo laimėjo komanda „Sacharos medžiai“. Laimėtojų komandą sudarė mokiniai: Rovena  Dimskytė, Luka Lebedžinskaitė, Karolina Buškutė, Gabrielė Zondelytė, Laurynas Valčiukas, Matas Spudas. Direktorės  pavaduotoja ugdymui Daiva Hinz komandoms įteikė padėkos raštus, o mokytoja Rosita Marcinkienė simbolines atminimo dovanėles.

Daiva Hinz

Daiva Hinz