8b klasės sveikatinimo žygis, skirtas Žemės dienai paminėti

  • Paskelbta: 2022-03-21
  • Kategorija: Renginiai

8b klasė ėjo sveikatinimo žygį aplink vienuolyno tvenkinius. Eidami susipažino su vienuolyno tvenkinio apsodintais medeliais, krūmais ir jų rūšimis, sužinojo jų pavadinimus: Gudobelė grauželinė „Pauls Scarlet“, lazdynas paprastasis „Contorta“,  obelis „Prairiefire“, magnolija sulanžo „Rustica Rubra“, Japoninė magnolija select“, Veigėlė gražiažiedė „Red Prince“, liepa didžialapė, lanksva pilkoji „Greifsheim“, lanksva japoninė „Golden Carpet“, Sedula baltoji „Sibirica variegata“, kadagys tarpinis „Pfitzeriana Aurea“, šermukšnis paprastasis „Pendula“, eglė dyglioji sidabrinė), jazminas darželinis „Duplex“, pušis juodoji ( Pinus nigra var, austriaca).

Autorius:
Vida Mozerienė

Nuotraukos:
Vida Mozerienė

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos