STEAM atradimų laboratorija

• Paskelbta: 2022-03-09

Šiandien Tytuvėnų gimnazijos Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo skyriaus „Pelėdžiukų“ grupės mokiniai lankėsi Kelmės „Kūlverstuko“ lopšelio-darželio STEAM atradimų laboratorijoje. Vaikus sutiko ir užsiėmimą vedė robotukas Albertas. Tai buvo pirmasis STEAM  užsiėmimas laboratorijoje apie kerpes, grybus ir vandens augalus iš Kražantės upės. Mokiniai su pincetais augalus turėjo išimti iš indo su vandeniu, juos atpažinti, teisingai pavadinti. Po to augalus, grybus, kriaukles stebėjo per padidinamuosius stiklus, paprastus mikroskopus  ir per skaitmeninius mikroskopus. Vaikai atliko  užduotį išmaniojoje lentoje.

Sekantį kartą mokiniai vėl susitiks su robotuku Albertu jau kitoje veikloje balandžio mėnesį. Dėkojame Kelmės „Kūlverstuko“ lopšelio-darželio administracijai už šiltą priėmimą.

Rima Šivickienė