Metodinė diena „Pokyčio poveikis mokiniams ir mokyklos bendruomenei. Mokytojų kompetencijų stiprinimas"

• Paskelbta: 2022-05-16

2022 m. gegužės 17 d. Tytuvėnų gimnazijoje vyko metodinė diena „Pokyčio poveikis mokiniams ir mokyklos bendruomenei. Mokytojų kompetencijų stiprinimas“. Metodinėje dienoje dalyvavo Seimo narė, Švietimo ir mokslo komiteto pirmininko pavaduotoja profesorė habilituota mokslų daktarė Vilija Targamadzė, Kelmės rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Justina Zaleckienė, Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazijos direktorė Rima Andrulienė ir direktorės pavaduotoja ugdymui Jūratė Gotautienė, Kelmės „Kražantės“ progimnazijos direktorė Laima Simėnienė ir direktorės pavaduotoja ugdymui Regina Dovidaitienė bei Kelmės r. Šedbarų pradinės mokyklos daugiafunkcinio centro direktorius Ramūnas Sadauskas, Tytuvėnų gimnazijos ir Kelmės „Kražantės“ progimnazijos pedagogai. Metodinę dieną pradėjo ir renginį moderavo Tytuvėnų gimnazijos direktorė Irma Stankuvienė. Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja J. Zaleckienė pristatė pranešimą „Pokyčiai švietime mokiniams ir Kelmės rajono mokyklų bendruomenėms“. Pedagogai išklausė profesorės habilituotos mokslų daktarės V. Targamadzės pranešimą „Ar mokykla turi tapti besimokančia organizacija, ar kiekvienas iš mūsų turime tobulėti, etc.? Apsispręsti turi organizacija ir kiekvienas jos narys. Taškas.“ Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazijos direktorė R. Andrulienė pateikė įžvalgas apie Kelmės rajono mokyklų tinklaveiką ir bendradarbiavimą. Apie inovatyvų mokytojų darbą savo įžvalgomis pasidalijo Tytuvėnų gimnazijos biologijos mokytoja metodininkė Irena Banevičiūtė. Renginio pabaigoje Seimo narė pasidalijo savo įžvalgomis ir pastebėjimais apie pedagogų nuolatinį profesinį tobulėjimą kaip esminę švietimo kokybės ir mokinių aukštesnių pasiekimų prielaidą, švietimo siekinius, principus, veiksmus, kurie užtikrina tvarią švietimo sistemą.

Daiva Hinz

Daiva Hinz