XVI tarptautinis mokinių vokalinės sakralinės muzikos festivalis-konkursas ,,Skriski, giesmele..."

• Paskelbta: 2022-12-12

2022-12-09 d. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazijoje vyko XVI tarptautinis mokinių vokalinės sakralinės muzikos festivalis – konkursas ,,Skriski, giesmele...“ jame  dalyvavo Tytuvėnų gimnazijos Meno skyriaus trys kolektyvai: tercetas Ema Baltrušaitytė, Magda Paltarokaitė, Greta Zikaitė. Mokytoja Nijolė Astašauskienė, koncertmeisterė Dovilė Zikienė. Solistės Akvilė Šimkutė ir Emilė Šimkutė. Jų mokytoja Lina Baranauskienė, koncertmeisteriai: Rimantas Levickas ir Lina Baranauskienė. Sėkmė nusišypsojo tercetui: Emai Baltrušaitytei, Magdai Paltarokaitei ir Gretai Zikaitei. Už puikų pasirodymą joms įteiktas I laipsnio diplomas. Didžiuojamės Meno skyriaus mokiniais.

Nijolė Astašauskienė

Nijolė Astašauskienė