Atrask geografiją per vieną naktį

• Paskelbta: 2023-04-11

„Atrask geografiją per vieną naktį“, – kviečia tarptautinė geografijos populiarinimo renginių platforma GeoNight. Vienądieną viso pasaulio geografijos profesionalai ir entuziastai organizuoja viešus geografiją populiarinančius renginius. Vienas iš projekto siekių – perkelti geografijos srities renginius iš mokslo centrų į periferijas.

Tytuvėnų kultūros centro renginių organizatorė Monika Sakienėtaip pat sėkmingai registravo renginių ciklą šioje platformoje. Viena iš stebinančios, žaismingos geografijos ciklo dalių –organizatorės paruošta viktorina-protmūšis Tytuvėnų gimnazijos mokiniams. Iga ir IIIg klasių gimnazistai susirinko pasirungti balandžio 7 d. popietę, nes GeoNight dieną, balandžio 14 d.,mokiniai atostogaus. Dalyviai susiskirstė į penkias komandas ir pademonstravo geras geografijos žinias atkoduodami įdomiai pateiktas užduotis. Visos komandos šauniai rungėsi, tačiau daugiausiai balų (po 23) surinko dvi, kurioms vadovavo gimnazistai Skaistė Jagminaitė ir Kajus Sabaliauskas.

Danguolė Žukauskienė

Danguolė Žukauskienė