„Velykos atskuba pavasario taku...“

• Paskelbė : Danutė Buivydienė
  • Paskelbta: 2024-03-30

Kovo 19-29 d. 5–8 ir I–II gimnazinių klasių mokiniai dalyvavo integruotame velykiniame projekte „Velykos atskuba pavasario taku...“ Jo metu vyko integruotos (matematikos, biologijos, fizikos, muzikos, dailės, technologijų, tikybos, fizinio ugdymo, anglų ir lietuvių kalbos) pamokos: • spręsti kryžiažodžiai apie lietuvių, anglų, amerikiečių papročius švenčiant Velykas, tradicinius patiekalų receptus, kiaušinių marginimo būdus, • aptartos šventinės apeigos, tradicijos, papročiai, • kūrybiškai interpretuoti bibliniai tekstai, piešti plakatai, • spręsti matematiniai uždaviniai velykine tematika, • daryti eksperimentai su kiaušiniais, • ruoštos pateiktys apie įvairių paukščių kiaušinius, • renkamos mįslės, piešiami margučiai, • dainuotos velykinės, sūpuoklinės dainos, giesmės, prisimintas folkloras, • Tytuvėnų kultūros centre vyko edukaciniai užsiėmimai, • mokiniai aktyviai vaikščiojo naudodamiesi „#walk15“ programėle, • kurti ir eksponuoti dailės, technologijų darbai, šventiniai atvirukai, lankstinukai, vidaus ir lauko dekoracijos, Buvo ugdomas kūrybiškumas, fantazija, išradingumas.