Išvyka į Naisius

• Paskelbė : Danutė Buivydienė
  • Paskelbta: 2024-05-14

Sporto diena Naisiuose

Gegužės 13 dieną Tytuvėnų gimnazijos 1b, 2a, 3b klasių mokiniai vyko į Naisius. Naisiuose prie informacinio centro laukė ekskursijų vadovė. Ji papasakojo apie Naisių lankytinas vietas: senovės Baltų Dievų ir Deivių skulptūrų parką, Baltų areną, Naisių muziejų, Žemaitukų žirgyną. Mokiniai, susiskirstę į dvi grupes, dalyvavo picos kepimo edukacijoje, restorane "Baltas gandras". Vėliau keitėsi vietomis. Mokiniai patys gamino itališką picą. Suvalgę picą, buvo pavaišinti sadžia dovanėle, sultimis, ledais. Kol vieni gamino picą, kiti mokiniai lankėsi Naisių Žemaitukų žirgyne. Dalyvavo edukacijoje " Pabūk žirgu", " Nuo arklio iki puošnaus žirgo:grožio procedūros". Žirgyno trenerė paaiškino, kaip supinami žirgo karčiai ir uodega, kokia yra žirgo priežiūra. Edukacijoje dalyvaujantiems grupės vaikams buvo sudaryta galimybė patiems pakartoti žirgo atliktus pratimus ir įsitikinti ar lengva būti žirgu. Mokiniai grįžo su gera nuotaika, įgiję naujų žinių, patirčių, pasportavę gamtoje. Už smagius įspūdžius, edukacijas ir nemokamą kelionę dėkojame "Naisiai" bendruomenei.