Pižamų diena

• Paskelbė : Danutė Buivydienė
  • Paskelbta: 2024-05-08

Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo skyriuje, „Pelėdžiukų“ grupėje, vyko sveikatinimo veikla „Pižamų diena – apie poilsio būdus ir svarbą“. Aktyvios diskusijos metu buvo aptarti šie klausimai: kas yra poilsis, kas jį įtakoja, kur ir kaip galima ilsėtis, kas padeda, kas trukdo...? Po aptarimo ir išvadų vaikai atliko loginio mąstymo užduotis, prisiminė paros dalis, stebėjo ir įsivaizdavo žvaigždyną, su smėlio laikrodžiais fiksavo atliekamų užduočių laiką. Kūrė orientacines užduotis draugams, žaidė judrųjį žaidimą „Pagalvių mūšis“. Nusiraminimui ir poilsiui pasirinko filmą „Sapnų kūrėja“. Atėjus ramybės laikui, klausėsi meditacinės istorijos vaikams „Stebuklingas vienaragis“ bei relaksacinės muzikos.

Mokytoja Irma.