5a klasės išvyka į Kupiškio kraštą

• Paskelbė : Algis Venckūnas
  • Paskelbta: 2024-06-14

Birželio 12 dieną Tytuvėnų gimnazijos 5 a klasės mokiniai lydimi auklėtojos Genutės Karpinienės ir anglų kalbos mokytojos Irmos Ridikienės, lankėsi Kupiškio krašte.

Kelionę pradėjome užlipdami į Šiaulės apžvalgos bokštą,  nuo kurio atsiveria puiki panorama.

Anot mokinių, dienos įdomiausia veikla - edukacija „Pažink bitę iš arčiau“, kuri vyko Lukonių kaime (Kupiškio rajone) pas bitininkus brolius Igną ir Vilių. Įmonės „Brolių medus“ direktorius Ignas Jackevičius papasakojo apie bitininkavimo pradžią, patirtus nuotykius ir kaip žingsnis po žingsnio pasiekė tai ką turi dabar. Bičių gyvenimas tikrai ypatingas ir žmonės gali iš jų pasimokyti ne tik darbštumo, bet kaip bendradarbiauti ir bendrauti. Gal iš to ir kito idėja sukurti sveikuoliškus medaus ir vaisių guminukus „Broliai lokiai“ , kurie simbolizuoja bendrystę. Edukacijos metu penktokėliai gamino žvakes, ragavo daugiau nei 10 skonių medaus su sūriu ir namine duona, turėjo galimybę įsigyti medaus produktų.

Po edukacijos vykome prie Kupiškio marių, kur užkopėme į Aukštupėnų piliakalnį nuo kurio atsiveria nuostabus vaizdas į miestą ir Kupiškio marias. Prie marių įrengta daugybė aikštynų,. Ten mokinukai išbandė savo jėgas žaisdami tinklinį, futbolą, lauko tenisą ir t.t. Keli berniukai spėjo ir pažvejoti...

Tokios išvykos tai puiki galimybė pažinti dar neatrastą Lietuvą,  pabendrauti ir dar labiau pažinti savo klasės draugus.