Mokslo metų užbaigimo diena

• Paskelbta: 2024-06-20

Mokslo metų užbaigimo šventė viena iš labiausiai laukiamų ir jaudinančių dienų kiekvienam mokiniui. Šventės metu apdovanota Geriausia Tytuvėnų gimnazijos 5-8 klasių mokinė Viltė Valatkaitė (7 kl.) – už puikų mokymąsi, laimėjimus rajoninėse olimpiadose ir sportinius pasiekimus rajone ir Respublikoje. Taip pat apdovanota Geriausia Tytuvėnų gimnazijos I-III g klasių mokinė Skaistė Jagminaitė (II ga) – už labai gerą mokymąsi laimėjimus rajoninėse olimpiadose, meninę veiklą bei Tytuvėnų gimnazijos vardo garsinimą Respublikoje. 5-8, I-II gimnazinių klasių geriausiai besimokantiems mokiniams įteiktos gimnazijos direktorės padėkos, Kelmės švietimo pagalbos tarnybos direktorės padėkos raštai už pasiekimus rajoninėse olimpiadose. Šventėje muzikinius kūrinius atliko: G. Zikaitė (mokytoja N. Astašauskienė), V. Pocevičius (mokytojas G. Astašauskas), E. Kaufmanas (mokytojas G. Astašauskas), G. Žičkutė (mokytojas R. Levickas). Sveikinimo žodžius ir turiningų atostogų savo auklėtiniams linkėjo klasių auklėtojai, mokytojai ir mokinių tėveliai. Šventės pabaigoje mokiniai su kartu su mokytoja L. Baranauskiene atliko Tytuvėnų gimnazijos himną.

Tytuvėnų gimnazijos bendruomenė linki GRAŽIOS IR SAUGIOS VASAROS. Susitiksime rugsėjį!

Daiva Hinz