Pedagogų išvyka

• Paskelbta: 2024-10-05

Po šventinio koncerto Mokytojų dienos proga pedagogai leidosi į edukacinę išvyką po Šiaurės Lietuvą. Pirmasis sustojimas buvo UAB „Baltic Champs“ įmonėje, esančioje Poviliškių kaime, Gruzdžių seniūnijoje, Šiaulių rajone. Tai didžiausia Baltijos šalyse pievagrybių auginimo ir prekybos bendrovė. Pedagogams įmonės technologas aprodė patalpas ir papasakojo apie pievagrybių auginimo procesą.Vėliau išvyka tęsėsi Joniškyje, kur aplankytos sinagogos ir Krepšinio muziejus. Gidė Simona išsamiai papasakojo apie žydų bendruomenės gyvenimą Joniškyje, o Krepšinio muziejaus įkūrėjas Leonas dalijosi įdomiomis istorijomis apie Lietuvos ir pasaulio garsiausius krepšininkus, primindamas krepšinio istorijos svarbiausius įvykius. Už šią prasmingą edukacinę išvyką mokytojai yra dėkingi geografijos mokytojai metodininkei Rositai Marcinkienei.

Daiva Hinz

Rosita Marcinkienė