Karjeros diena. 7 klasė

• Paskelbė : Danutė Buivydienė
  • Paskelbta: 2024-01-18
  • Kategorija: Ugdymas karjerai

7 klasės mokiniai Karjeros dienos metu lankėsi įmonėje "Vėjo pjūvis". Įmonės vadovas Vidmantas Valatka svetingai priėmė mokinius, supažindino su įmonės veikla, pademonstravo, kaip veikia medžio apdirbimo įrengimai ir staklės.   7 klasės merginos lankėsi R Vaičiūnienės gėlių parduotuvėje "Reginos gėlės". Parduotuvės savininkė Regina merginas supažindino su gėlių rūšimis, papasakojo ir pademonstravo, kaip komponuojamos puokštės. Merginos pačios galėjo padirbėti floristėmis. Besilankydami Kelmės PRC Tytuvėnų skyriuje, septintokai susipažino su mokykla. Mokyklos skyriaus vadovas A. Katkauskas ir mokytojai R. Molotokas ir S. Katkauskienė mokiniams papasakojo apie mokykloje mokomas profesijas, pademonstravo esamą įrangą. Mokiniai turėjo galimybę pasinaudoti sporto salėje esančiais treniruokliais, pažaisti stalo tenisą, badmintoną. Svetingas priėmimas baigėsi skaniais pietumis mokyklos valgykloje.