Diskusija „Šiuolaikinis požiūris į psichikos sveikatą ir jos stiprinimo būdus: ką turėtų žinoti kiekvienas“.

• Paskelbta: 2023-04-12

Mokinių atostogų metas darbingas ir mokytojams: seminarai, išvykos, konkursai. Šiandien gimnazijos psichologė R. Pažerauskienė pakvietė kolegas diskusijai „Šiuolaikinis požiūris į psichikos sveikatą ir jos stiprinimo būdus: ką turėtų žinoti kiekvienas“. Kaip dažnai yra „aš jaučiuosi taip, nes mano mintys yra...“. Praktiškai pasitikrinome pojūčius, ieškojome atsakymo, kas aš esu ir kokį mane mato kiti, laisvųjų asociacijų metodo pagalba ieškojome atsakymo į klausimą „Kaip pamokoje motyvuoti mokinius darbui?“. Diskusijos metu kilo minčių kokių naujovių būtų galima įtraukti į ugdymo procesą.

Rima Pažerauskienė

Daiva Hinz